På den 31. Ordinære Generalforsamling 16. mars 2010, ble Kasserer Oddgeir Johansen tildelt Æresmedlemsskap. Han ble medlem i 1982, og allerede i 1987 bla han valgt til foreningens kasserer, et verv han har hatt siden. Oddgeir er fremdeles yrkesaktiv, i en krevende jobb.

 

Til tross for dette har han styrt foreningens økonomi på en fortreffelig måte. Oddgeir er en stillefaren og hyggelig kar, me vet å sette foten ned når han mener det øvrige styret har litt for vidløftige økonomiske planer. Oddgeir er en av dem som har bidratt mest til at foreningen i dag har en meget god økonomi.

OddgeirJohansen


Del denne siden:

Del på Facebook Del på Twitter

Moss Sjømannsforening

Strandgaten 21
1531 Moss

Kontakt:

Telefon: 91 00 84 66
Kontaktskjema

 
Innhold © Moss Sjømannsforening. Webdesign ©2013-2019 Web Norge